השירותים שלנו

איכות - שירות - אחריות

מפעלנו מתמחה במתן מגוון שירותי רקמה ממוחשבת, דפוס משי ושיווק בגדי עבודה. אנו נלווה אותך בכל השלבים, בתכנות הלוגו, בחירת בגדי העבודה האיכותיים, התאמת הצבעים, וגם אפשרות להדפסים. הליווי הצמוד של הלקוח והמוצרים במפעלנו מאפשרים לנו לפקח על כל שלבי הייצור ולייצר מוצרים איכותיים ויפים. חשוב לנו השירות ושלקוחותינו יהיו מרוצים ומחויכים. אנו משווקים ביגוד ממיטב היבואנים בארץ כמו כן תופרים (בארץ) הזמנות מיוחדות – תלוי נקודתית בסוג הבגד וכמות ההזמנה.

עבודות רקמה ממוחשבת

עבודות רקמה ממוחשבת בגדלים שונים, במגוון צבעים, על מוצרים שונים. מפעלינו מתמחה במיתוג בגדי עבודה, מוצרי פרסום, סמלים, טקסטיל, עור ויודאיקה.

דפוס משי

דפוס משי להדפסה על בגדים ומוצרי פרסום, יצירת מגוון רחב של סגנונות, מיתוג בגדי עבודה ופרסום לעסקים. דפוס משי מאז ומתמיד היה האופציה המועדפת של תעשיית ההדפסה על בדים, הגיוון, הדיוק ואיכות הצבע אשר נספג בבד נותנים את התוצאה האיכותית ביותר.

תכנות לרקמה ממוחשבת

ביכולתנו לתת מענה של תכנות לרקמה ממוחשבת לכל בקשה ולכל גודל של רקמה בעיצוב שישלח אלינו, ניתן לקבל את קובץ הרקמה בכל פורמט קיים, שיתאים לכל מכונת רקמה, מתמחים בפתרון בעיות של רקמות גדולות שצריכות חלוקה.

מכונות רקמה

אנו משווקים מכונות רקמה מתוצרת "פאיה" (FEIYA) שעלותם זולה בעשרות אחוזים וביצועיהם עונים בצורה אופטימאלית לכל דרישות הרקמה.

בגדי עבודה

חברתנו משווקת בגדי עבודה כולל לוגו מודפס או רקום (עפ"י בקשת הלקוח) למגזר העסקי, מפעלים, בתי מלון, עיריות, חברות שמירה, בתי ספר, מסעדות, אולמות אירועים, מוסכים וגם בתי עסק קטנים. ​